Anasayfa / BAYİLİKLER / Tantuni Dükkanı açmak istermisiniz

Tantuni Dükkanı açmak istermisiniz

Tantuni

Tantunizade

Tantuni Dükkanı açmak istermisiniz

Mersin yöresinin ünlü kebabı tantuni meraklılarının büyük beğenisini kazanan Tantunizade, şube sayısını artırma kararı aldı. İlk şubesini 1997’de Ankara’da açan Tantunizade daha sonra Ankara’da 1, İstanbul’da 1 ve Gaziantep’te 1 olmak üzere 3 yeni şube daha açtı. Alışveriş merkezlerinde açılacak Tantunizade şubeleri için 40-60 metrekare büyüklüğünde, cadde üzerinde açılacak şubelerde ise 60-100 metrekare arasında değişen büyüklükteki bir işyeri gerekiyor. Bunun dışında kullanılacak malzemelerden hammadde teminine kadar gerekli her konuda yatırımcıya destekler sunuluyor. Tantunizade’nin menüsünde tantuni dışında diğer kebap çeşitleri de var.

Tantuni Nedir : Mersin yöresinin benzersiz kebabı olan tantuni önceden haşlanmış yağsız biftek etinin elle ince ince doğranmış sinirleri tamamen alınmış halinin özel tepsisinde yağ, su ve baharatla pişirilip yeşillik eklenerek yöresel açık lavaşla veya ekmekle sunulduğu bir kebap çeşitidir.

Genelde yanında içecek olarak şalgam suyu tercih edilir.

Keyfini ve farkını ancak tadarak anlayacağınız bu benzersiz lezzetleri profesyonel ustalar eşliğinde Tantunizade tadı ve ayrıcalığıyla keşfetmek için sizleri de en kısa sürede şubelerimize bekliyoruz.

TANTUNİZADE FRANCHISING SİSTEMİ

Tantunizade franchising sistemine, isterseniz yeni bir bölge ve noktada yeni bir başlangıç ile isterseniz de mevcut ve faaliyette olan şubeleri devralarak katılabilirsiniz.

Yeni bir noktada açılacak şubeler için yapacağınız başvurunun kabulünden sonra, firmamız tarafından görevlendirilecek kontrol ekibi, işletmenin açılacağı il ve bölge ile işletmeyi çalıştıracak kişi veya kişiler hakkında yerinde incelemeler yaparak bir fizibilite hazırlar. Hazırlanan bu fizibilitedeki tüm verilerin olumlu olması halinde, aday girişimciler Ankara’ya davet edilerek eldeki veriler doğrultusunda ortaya çıkan maddi ve manevi yükümlülükler üzerinden hareketle gerekli hazırlıklar için son görüşmeler yapılır. Bu aşamaya kadar hiçbir maddi ve manevi yükümlülük altında olmayan girişimci adayı, süreçlerin tamamlanması ile birlikte franchising katılım bedelini verilen hesaba yatırmak ve işletme konseptinin uygulanması için fizibilite doğrultusunda ortaya çıkan bedeli hazırlamakla yükümlü olacaktır.

Bu süreçlerin tamamlanması sonrasında, açılacak olan işletme, firmamız görevlilerinin kontrolü altında firma konseptine uygun olarak hazırlanırken, işletmede çalışacak personelin varsa eğitimi yoksa temini sağlanır.Personel bu eğitimleri ücretsiz olarak Ankara’daki merkezimizde alacağı eğitimin yanı sıra şubelerimizde yapacağı staj çalışmaları ile tamamlayacaktır.

Açılacak işletmedeki hammadde teminleri, kullanılan sarf ürünler ve personel kıyafetlerine kadar tüm ihtiyaçlar bir program dahilinde belirli bir düzene oturtulacaktır.

Açılış öncesi ve sonrası, merkezimiz tarafından görevlendirilen tecrübeli elemanlarımız, tüm süreçlerin sorunsuz geçirilmesi için sürekli olarak yerinde destek verirken daha sonrasında ise danışma hattımızdan alınabilecek ücretsiz danışmanlık hizmeti ile 24 saat boyunca her türlü soru ve sorunlarınıza yardımcı olacaktır.
İşletmenin açılmasına kadar geçen tüm bu süreçler, ortalama 45 gün ile 60 gün içerisinde tamamlanmaktadır.Belirtilen bu süre zarfında işletme kurumsal kimlik yapısı içerisindeki tüm özelliklere haiz olarak hazırlanır ve teslim edilir.

Açılacak işletme lokasyonu. eğer alışveriş merkezleri içerisinde fast food konseptinde olacaksa ortalama 40 ile 60 m2 . cadde üzerinde restoran konseptinde olacaksa ortalama 60 ile IOO m2 civarında bir alan gerektirmektedir.

Açılan işletmeler, yapılan aylık ciro üzerinden franchising bedeli ve reklam katkı payı ödemekle yükümlüdürler.

-İşletmenin genel proje ve fizibilitelerinin hazırlanması

-Tüm demirbaş ünite, baskılı malzeme, hammadde, personel kıyafeti gibi her türlü ihtiyaçların sürekli ve ekonomik şekilde temini.

-Açılış öncesi ve sonrası A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarda 7 gün 24 saat uzman danışman desteği

-Profesyonel kadro temini ve eğitimi

-Sürekli analizler ile iş ve personel verimliliği ölçümü

-Yazılı ve görsel basınla internet ortamında sürekli tanıtım desteği

Telefon: 0312 280 32 88

Web: www.tantunizade.com

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. ben istanbul.maltepede oturuyorum..mersinli bir arkadaşımın . yurt dıiında anlatmasıyla başladı benim tantuniyle .tanışma aşamam ..bende maltepede bir tantuni ..restorantı acmak isterim bana ne dibi bir maliyeti olur acaba ..bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim…tel.05355208564…allaha emenet olun…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*