Anasayfa / Genel / Tatilde iş imkanları

Tatilde iş imkanları

Eğitim ve kültür mağazaları zinciri NT, yeni öğretim yılı başlangıcında artan müşteri taleplerini karşılamak amacıyla 3 ay süreyle istihdam edilmek üzere personel alacak. 8 ülkede, 137 şubesi ve 1200’ün üzerinde çalışanı olan NT, yeni öğretim yılı başlangıcında yoğun alışveriş dönemi için 700 kişiye sezonluk istihdam imkanı sağlayacak.

NT’nin tüm Türkiye mağazaları için geçerli olacak sezonluk çalışma süreleri Ağustos – Eylül – Ekim aylarını kapsayacak. Sezonluk personeller ikamet adresi yakın bulunan mağazalarda değerlendirilecek.

İletişimde başarılı, ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmaya hazır, 17 yaş üzeri lise mezunu, Ön Lisans, Lisans mezunu veya öğrenciler başvurularını, NT’nin sitesi üzerinden yapabilecekler. Başvurular, 15 Haziran – 15 Temmuz döneminde gerçekleştirilecek.

Tatilde iş imkanları
NT Mağazaları İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yazıcı, “Mağazalarımızda çalışacak olan sezonluk personellerimizi kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, hizmet sunumunda ve kalitesinde fark oluşturacak adaylar arasından seçeceğiz. Sezonluk personellerimiz, kadrolu personellerimizin sahip olduğu; maaş, yemek, eğitim desteği gibi haklara da sahip olacaklardır.

Rekabetin her geçen gün arttığı ve müşteri memnuniyetinin en önemli başarı kriteri haline geldiği perakende sektöründe; sezonluk personel alımını önemli bir yatırım olarak görürken donanımlı, eğitimli ve perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlere istihdam sağlamaktan da mutluluk duyuyoruz. Eğitimine devam eden adaylar; mağazalarımızda Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında sezonluk olarak çalışarak eğitim masraflarına da katkı sağlayabileceklerdir.” dedi.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*