Anasayfa / Genel / Tatlıses çiğköfte bayilik 2012

Tatlıses çiğköfte bayilik 2012

Tatlıses çiğköfte bayilik 2012

Tatlıses çiğköfte bayilik

Tatlıses çiğköfte bayilik veriyor

1997 yılında İbrahim Tatlıses tarafından limited şirket olarak kurulan Tatlıses Gıda, 2002 yılında anonim şirket halini alarak Türkiye genelindeki büyük gıda firmaları arasına girmiştir.

Tatlıses Kebap – Lahmacun zincirlerinde üretilen çiğköftenin çok beğenilmesi nedeniyle, yine İbrahim Tatlıses tarafından Seyrantepe’de 1.000 metrekarelik alan üzerine, son teknoloji ile üretim yapan Tatlıses Çiğköfte fabrikası kurulmuş ve bu fabrika gerek yapılan yüksek yatırım gerekse uygulanan kalite sistemleri nedeni ile Türkiyenin en büyük ve hijyenik fabrikaları arasına girmeye hak kazanmıştır.

Stratejik planlarında bir yıllık süreçte, Türkiye genelinde 400 bayii hedefleyen Tatlıses Çiğköfte,1 ay gibi kısa sürede 170 bayilik vermiş ve sayısını hızla arttırmaya devam etmektedir.

Tatlıses Çiğ Köfte açılışı ile ilgili haber

İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğköfte, yoğun talep üzerine Bandırma’da ikinci şubesini açtı.

Tatlıses Çiğköfte’nin sunduğu Türkiye’nin ilk susuz çiğköftesi, Bandırma’da çok beğenildi. Yaklaşık iki ay önce Atatürk Caddesi’ndeki Liman Alışveriş Merkezi’nde ilk şubesini açan Tatlıses Çiğköfte, yoğun talep üzerine İnönü Caddesi’nde ikinci şubesini açtı.

Tatlıses Çiğköfte’nin Bandırma temsilcisi Murat Dabakoğlu “Tatlıses Çiğköfte olarak hizmeti halkımızın ayağına kadar getirdik. Firmamız, ISO 9001 ve 22000 kalite sistemlerini kullanarak Türkiye’de çiğköfte sektöründe ilk ve tek helal sertifikaya sahip firmadır. Firmamız Uluslararası Franchise Derneği üyesidir. Çiğköftede kesinlikle su ve patates kullanmıyoruz. Ürünlerde sadece sıvı yağ olarak zeytinyağı kullanıyoruz. Çiğköfte yapımında et kullanılması, Sağlık Bakanlığı’nca halk sağlığı açısından yasaklandığı için çiğköftede et kullanmıyoruz. Müşteriler Tatlıses Çiğköfte’nin damak tadından çok memnun. 150 bin nüfuslu Bandırma’da iki şubeyle hizmete devam ediyoruz. İbrahim Tatlıses Ankara’daki fiziki tedavisi devam ettiği için açılışa gelemedi, çelenk gönderdi. Ankara’dan dönünce Bandırma’ya şubelerini ziyarete gelecek” dedi.

Tatlıses çiğköfte bayilik almak için

Bayimiz olun tabelanız Tatlıses olsun! İrtibat numaralarımız:
0530 281 59 81
0530 498 82 37
0530 615 84 29
0530 615 84 26

Hakkında iskurun

5 yorum

 1. Sinop merkezde şartların üasit olsı halindebu alanda bayiniz olmak istyorum.

 2. abuzer başkaya

  ben sızde bayılık almak ıstıyorm ama para skntım var yerı yenı acacagm için bana yardımcı olarsanz sevınırm olmasanızda allah razı olsn olrsanızda allah razı olsn numaram 05432405111

 3. Hüseyin Erol

  slm, ben almanyadan yaziyorum.ve kendi isimi kurmak istiyorum bu sürecde köklü ve salam kaliteli kurulusla is birligi yapmak istiyorum
  sorum almanya ya da bayilik veriyonuzmu ve sartlariniz nasil,

 4. mehmet BOSTANCI

  Trakyada TEKİRDAĞ merkez EDİRNE merkez KIRKLARELİ merkez olmak üzere toplamında 3 şubeyle TATLISES ÇİĞKÖFTE hizmeti vermek istiyorum, aslen ŞANLIURFA doğumluyum gıda sektöründe yaptığım hizmetle sağlam bi çevre potansiyeline sahip olduğum yukarıda belirttiğim bu vilayetlerde bu çevreme diğer sahte fiirmalara sırf memleketimizin nefis ve gerçek çiğköftesiyle tanıştırmak için kendi memleketimin TATLISES ÇİĞKÖFTESİNİ sizlerin ve büyümüz ağabeyimiz İBRAHİM TATLISES ÇİĞKÖFTE sini tanıtmak istiyorum İBRAHİM TATLISES ÇİĞKÖFTE mizi bu memleketede siz tüm TATLISES ÇİĞKÖFTE yardımcılarından destekliyeceğinize tüm kalbimle inanıyorum ve umudediyorumki bu düşüncemi İBRAHİM TATLISES abimiz ve diğer büyüklerim desteliyeceklerdir gereği için saygılarımla. MEHMET BOSTANCI TEL=0542 652 96 43.

 5. BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM ŞARTLARINIZ NE

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*