Anasayfa / BAYİLİKLER / Temsan Kuru Temizleme Bayilik veriyor

Temsan Kuru Temizleme Bayilik veriyor

Kuru temizleme

1974 yılında Samsun’da bir kuru temizleme dükkanı ile işe başlayan Temsan®, yüksek standartta hizmetlerini 2009 yılı itibari ile 10 modern işletme ile devam ettirmektedir. 35 yıllık saygın bir geçmişe sahip olmanın en önemli etkeni Temsan® normları içerisinde birinci sırada yer alan kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilincidir.

Temsan® en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son teknoloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslar arası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır.

Temsan® makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, PONY marka ütüleme ekipmanları, CONTINENTAL marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır.

Kimyasal konusunda ise Temsan®‘ın tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA ve Henkel Ecolab markalarıdır.

Temsan® personel seçim ve alımında da toplam kalite kriterini göz önünde tutarak, aldığı personeli sırf bu amaç için kurulu bulunan eğitim bandından geçirir. Eğitim bandından geçmeyen, yada eğitimler sonrasında yapılan mülakatta başarılı olmayan personel hiçbir şekilde Temsan® tesislerinde görev alamaz.

Temsan® bünyesinde; tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine,Toplam Kalite Yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir. Tüm personel için en önemli konu olan sürekli gelişme hiçbir zaman sonu olmayan ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmadaki aracımızdır.

Temsan® Kuru Temizleme Bayilik iletişim Bilgileri
Telefon : 0 362 233 32 74
Fax : 0 362 231 50 36
E-Posta : info@temsankurutemizleme.com
Adres : İstasyon Mah. Abdülhakhamit Cad. No:34/b Samsun / Merkez

Hakkında iskurun

2 yorum

 1. kuru temizleme dükkanı için kaç metrekare dükkan gerekli
  kuru temizleme dükkanı açmak için hangi makinalar gerekli
  kuru temizleme dükkanı açmak için ne kadar sermaye gerekli

 2. Emin Yelkenci

  kuru temizleme dükkanı için kaç metrekare dükkan gerekli
  kuru temizleme dükkanı açmak için hangi makinalar gerekli
  kuru temizleme dükkanı açmak için ne kadar sermaye gerekli

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*