Anasayfa / Genel / THY İş Fikirlerini Yatırımcılarla Buluşturuyor

THY İş Fikirlerini Yatırımcılarla Buluşturuyor

thy

En başarılı girişimciler THY ile projelerine yatırımcılar bulma şansı yakalıyorlar. Projeler THY uçaklarında duyuruluyor ve yeni yatırıcımcılarla buluşuyorlar. Etohum ve THY iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Invest On Board‘ projesi sayesinde girişimcilerle yatırımcıların bir araya geleceği yeni bir alan oluşturulması hedefleniyor.

Proje kapsamında parlak fikre sahip olan girişimciler, fikirlerini Türk Hava Yolları uçaklarında sunma imkânı yakalayabilecek. İş adamları ve yatırımcılar ise en iddialı startup fikirlerini uçakta seyahat ederken oturdukları yerden izleme ve değerlendirme şansını bulacak.

türkhavayollarıişfikirleriniyatırımcılarlabuluşturuyorpg

Bu kapsamda seçilen ilk 11 startup projesi, Aralık ayından itibaren Türk Hava Yolları’nın uçak içi eğlence sistemi Planet’e yüklenmiş olacak. Ayrıca yeni başvurular arasından seçilecek projeler de aydan aya Planet sistemine eklenecek.

Fikirlerin kolay erişilebilir olması, dinleyicilerin uçakta projeleri incelerken dikkatlerini dağıtacak unsurlardan uzak olmaları ve girişimcilerin tek bir sunumla binlerce kişiye bir kerede ulaşılabilmeleri projeyi her iki taraf için de cazip hale getiriyor.

etohum

Proje hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için investonboard.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*