Anasayfa / Genel / Toptan Çocuk Ayakkabısı Satan Yerler

Toptan Çocuk Ayakkabısı Satan Yerler

Ayak rahatlığı ve sağlığı için ayakkabı seçimi oldukça önem taşıyor. Sadece dış görünüşü değil, ayağımızın içindeki rahatlığı da sağlayacak türden ayakkabı seçimi yapmalı, ayak sağlığı açısından ayakkabının kalitesine fiyatından daha fazla önem vermeliyiz. Gelişme çağında olan, sürekli büyüyen ve fizyolojik gelişimini tam olarak tamamlamamış olan çocuklar için de aynı şey geçerli.. Sağlıklı bir ayak sağlığı için çocuklarımızında ayakkabı seçimine özen göstermeli, kaliteli tercihler yapmalıyız..

logo_cinar_ayakkabicilikÇınar Ayakkabıcılık

Güven, kalite ve hizmeti esas alan bir firmadır. Bünyesinde birden çok çeşitli ayakkabı barındırmakta, müşterilerine güen dolu bir hizmet sunmaktadır.

Ayakkabı Örnek Görselleri

ayakkabı

ayakkabı2

ayakkabı3İletişim Bilgileri

Adres: DAFA AYAKKABICILIK DERİ MAMÜLLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. MİMAR HAYRETTİN MAH.FATİH/İSTANBUL

Email Adresi: info@platano.com.tr

Telefon: 0 212 458 51 99

Fax: 0 212 516 10 21

n11logon11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Çocuk Ayakkabısı Görsellerinden Birkaçı

1n11

2n11

3n11

Daha fazla ürün için n11.com sitesini takip edebilir, detaylı bilgilere, fiyatlara oradan ulaşabilirsiniz. N11.com iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Reşitpaşa Mah. İ.T.Ü. Teknokent ARI 3 No: 4/A-3 İç kapı No: 8-9 Sarıyer / İstanbul

7/24 Çağrı merkezi: 0850 333 0011

 

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*