Anasayfa / Genel / Toptan Elektrikli Ev Aletleri Satan Yerler

Toptan Elektrikli Ev Aletleri Satan Yerler

Toptan Elektrikli Ev Aletleri Satan Yerler

Toptan elektrikli ev aletleri olarak toptan elektrikli şofben, toptan set üstü ocaklar, toptan pleyt, toptan ütü masası gibi birçok ürünü içinde barındırır. Bu ürünlerin toptan elektrikli ev aletleri satan firmalardan bazıları bunlardır.

toptanelektronik

 

 

CVS Toptan Elektrikli Ev Aletleri

Dinç ailesi tarafından 1986 yılında kurulan Dinç Elektronik, ticari faaliyetlerine İstanbul-Eminönü’nde telefon satışı ve ithalatı yaparak başlar. Kısa sürede satışını yaptığı markaları büyütmesi ve nitelikli müşteri hizmetleri ile ön plana çıkar. 2002 yılında tamamen yerli bir marka ortaya çıkarmak amacıyla CVS kurulur. İlk yılllarda ithalat ve montaj ürünleriyle, bilgisayar bileşenleri sektöründe hizmet veren CVS, kaliteli ürün politikası, tüketiciye verdiği önem ve hizmet anlayışı ile kısa sürede sektöründe ön plana çıkmaya başladı ve ürün çeşitlerini arttırdı. İSTOÇ’ta bulunan genel merkez ve teşhir alanının yanı sıra Halkalı’daki 7500 metrekarelik üretim, depolama ve lojistik merkezinin ve Güngören’deki 4000 metrekare depolama alanının faaliyete geçmesi ile Bilgisayar Bileşenlerinin yanı sıra Küçük Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Ev Elektroniği üzerine de her ihtiyaca cevap verebilecek ürünler sunmaya başladı.

CVS İletişim Bilgileri

Adres: İSTOÇ TOPTANCILAR SANAYİ SİTESİ 1. ADA NO: 102 BAĞCILAR / İSTANBUL / TURKEY
Tel     :  +90 (212) 659 75 55

DAMGA MAKİNE VE MUTFAK EŞYALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Mehmet BAŞAK 1988 Yılında İş Hayatına Mobilya Mağazası İşletmecisi Olarak Başlamıştır.
1500M2 Kapalı Alanda Makinaların ve Yedek Parçaların Üretimini Kendi Bünyemizde Yapmaktayız.Makinalarımız Türkak Onaylı Labratuvarlarda LVD (Düşük Voltaj Güvenilirliği Yönetmeliği) Test Edilip Onaylanmıştır.

 

Damga Toptan Mutfak Eşyaları

Adres:İstoç Ticaret Merkezi 15. Ada No:83 Bağcılar / İstanbul
Telefon: 0 [212] 659 62 40-41
Faks : 0 [212] 659 62 40-41
E-Posta: damga@damga.Com.Tr
Web : www.damga.com.tr

 

Güney Beyaz Eşya ve Elektronik San. Tic A.Ş.

1986 yılında Beyaz Eşya, Elektronik, Küçük Ev Aletleri, Toptan ve perakende satış sektöründe ticari faaliyetine başlayan firmamız kuruluşundan günümüze kadar müşterilerimizi lider markalar ve yüksek kalite ile buluşturmayı ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.
Hedefimiz Müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Güney Beyaz Eşya İstoç Adres Bilgileri

Adres : 33 Ada No: 21/23 İstoç Bağcılar İstanbul / TÜRKİYE
Tel : 0 212 527 7038
Faks : 0 212 527 7039
Mail : info@guneydtm.com
Web : www.guneydtm.com

İLK ADIM Toptan Dayanıklı Tüketim Malları

1960 yılında ailemiz tarafından memleketimiz Muş ta tuhafiye ve mefruşat sektöründe ilk ticari faaliyetimiz başlatılmıştır.
1980 yılında halı satışıda bünyemize dahil olup, 1995 yılından itibarende perakendeci olarak züccaciyeci sektörüne ilk adımımızı attık.
Daha sonra küçük elektrikli ev aletlerinin Muş merkezli toptancılığına başladık ve 2003 yılından itibaren ILKADIM Grup olarak
İstanbul’da ticaret merkezimizi kurduk. Tefal, Rowenta, Moulinex markalarının sahibi Groupe Seb firmasının Türkiye genel distribütörü olarak Türkiye genelinde ticari faliyet göstermekteyiz. Ayrıca Braun markalı ürünleride, Türkiye genelinde özel ürünler distribütörü olarak faaliyet göstermekteyiz. 2009 ikinci yarısından itibarende kendimize ait Berf markası ile züccaciye sektörüne geniş ürün yelpazesi ile ilk adımımızı attık. ILKADIM Grup ailesi olarak, 25 i satış ekibi olmak üzere toplam 62 kişilik ekibimiz mevcuttur.

İlk Aadım İletişim Bilgileri

Adres: Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:1 Halkalı – K.Çekmece – İstanbul
Tel : 444 1 220
Fax :0212 540 2828
Web :http://www.ilkadimdtm.com.tr/

 SOYLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Ticaret hayatına 1950 yılında Kayseri’de başlayan SOYLUOĞLU ailesi; madencilik, tarım ürünleri tarım ilaçları ve aletleri, otomobil lastikleri, dayanıklı tüketim malları sektörlerinde seçkin markaların  bayiliklerini yaparken 1985 yılından itibaren İstanbul’da dayanıklı tüketim malları, bisiklet ve çocuk gereçleri, elektronik, hediyelik eşya, plastik bahçe mobilyaları, küçük evaletleri distribütörü ve toptancısı olarak yoluna devam etmiştir. Daima seçkin ve kaliteli markaların satıcılığını üstlenen firma, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir satış politikası izlemiş, kendi markalarınıda oluşturarak yenilikçi, devamlı ve en iyi olmayı hedef seçmiştir.Türkiye’nin her yerine ve Dünya’nın çeşitli ülkelerine dağıtım yapan SOYLU Dayanıklı Tüketim Malları İstoç Ticaret Merkezindeki Showroomunda uzman kadrosu ve pazarlama ekibi ile siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekten onur duyar.

Soylu Dayanıklı Tüketim Malları İletişim Bilgileri

Adres: İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISI Z BLOK NO:79 MAHMUTBEY BAĞCILAR-İSTANBUL
Tel :  0212 659 25 85
Faks :0212 659 23 03

 

PREMIER Ev Aletleri

Şirketimiz adına tescili olan Premier markası 1980’li yılların başında dünya elektronik pazarının ilk teknolojik ürünleri olan fotoğraf makinesi ,radyo,teyp,kaset çalar oto teyp ve aksesuarlarının ithalatını yaparak ülkemizin o zamanki ticari şartları gereği kendi bünyesinde oluşturduğu toptan satış pazarlama ve dağıtım ağı ile müşteri memnuniyetiyle birlikte sektördeki yerini almıştır.Elektronik ürün gruplarında 1980 yılında başlayan ticaret akışı 2000’li yıllara gelindiğinde LCD,TFT,FLAT TV,DVİX PLAYER,HOME THEATER,DİJİTAL RECEIVER,PORTABLE DİJİTAL M/S,DİJİTAL SES KAYIT ,DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNELERİ, GSM TELEFONLAR gibi 200 farklı model ve çeşitliliği ile günümüzde her an değişebilen bu sektörde en son teknolojik ürünleri halkımızın hizmetine sunarak hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Premier İletişim Bilgileri

Adres : İSTOÇ Tic.Mrkz. Öksüzoğulları Plaza E1 Blok No.:5 PREMİER KATLARI MAHMUTBEY
BAĞCILAR/İSTANBUL/TÜRKİYE
Tel   : 0850 201 07 07
Fax  : +90 (212) 659 38 76
Mail :info@premierelektronik.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*