Anasayfa / Genel / Toptan Etek Satan Yerler

Toptan Etek Satan Yerler

Kadınların vazgeçilmez giysilerinden biri olan etekler, farklı renk ve desenlerle kadınların rüyalarını süslüyor.. Hem şık hem zarif bir görünüm için oldukça ideal bir ürün olan eteklerin farklı model ve renklerle farklı kombinasyon uyumları her defasında farklı bir  tarz yaratmanıza yardmcı olur..

altas_logoAltan Giyim Hakkında

50 yıla yakın zamandır, tekstil sektöründe Altan Giyim ve 2011′den itibaren de Öngül Tekstil İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak bay ve bayan giyim grubunda hizmet veren Altan Giyim, bu zaman zarfında müşteri odaklı olarak, sürekli kalite ve müşteri memnuniyeti için çalıştı.Koleksiyonunu değişen modaya uygun olarak sürekli yeniliyor ve geliştiriyor.

Ürünlerinden Örnekler

etek1

etek2

etek3

İletişim Bilgileri

Adres: Yeşildirek Gürün Han Kat:4 No:472 Eminönü – Fatih – İSTANBUL

Telefon: 0.212.512.78.08

Fax: 0.212.512.41.21

Email1: altanteks@hotmail.com

Email2: mustongul@hotmail.com

logo_stil_giyinStil giyin Hakkında

Ekim 2011’de kurulan StilGiyin Türkiye’nin önde gelen online satış sitelerini bir çati altında toplayan bir arama motorudur. Son moda ayakkabılar, çantalar, giyim ürünleri, parfümeri ürünleri ve aksesuarları bir araya toplar.

Ürünlerden Seçmeler

etek_stil_giyin

etek2_stil_giyin

etek3_stil_giyin

 

Stil giyim İletişim Bilgileri

Stilgiyin firmasının sitesinin tüm marka ve detaylarına ulaşmak için stilgiyin.com a tıklarak ürünleri,fiyatlarını ve markaları görebilir, keyifle dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz..

 

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*