Anasayfa / Genel / Toptan Gömlek Yaka Triko Satan Yerler

Toptan Gömlek Yaka Triko Satan Yerler

Gömlek yaka giysiler, hem iş hem günlük yaşamda tercih sebebi olabiliyor. İş hayatında eğer gömlek ile rahat edebileceğinizi düşünmüyorsanız gömlek yaka şık trikolar tam size göre.Üstelik zorunluluktan değil, tarz olarak  giymeyi benimseyen kişilerde mevcut. Gömlek yaka triko ve T-Shirtler günlük yaşamda da bizi spor bir şıklığa bütründürebiliyor. Eğer bu pazarın içine girdiyseniz en karlı yollardan birini seçmişsiniz demektir.Tercih oranı yüksek bir ürünün muhakkak toptan satış yapan yerleri de sizin için oldukça önem taşıyor. En kaliteli ürünü almak istiyorsunuz, fakat toptan alışverişte olabildiğince en uygun yerleri bulmakta mali durumunuzu rahatlacak. Öyleyse sizin için seçtiğimiz toptan gömlek yaka triko satan yerlere şöyle bir göz atın. Firmaların iletişim bilgileri ve tanıtıcı ürünleri aşağıda listelendiği gibidir.

ALNAS GRUPTekstil

alnas

Başta tekstil ve yapı olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Alnas Grup, bilgi toplumu ve küresel ekonomi koşullarında, yenilikçiyaklaşımlarla faaliyet alanları içerisindeki sektörlerde, öncü konumlarda olmayı hedeflemiş şirketler topluluğundan birisi olmayı sürdürmek anlayışını benimsemektedir.

Ürün Katoloğundan Seçmeler

 1

gömlekyaka2

gömlekyaka3İletişim Bilgileri

Adres Merkez: ORUC REIS Mah Giyim Kent Sitesi 12. Sk No 78-80 ESENLER ISTANBUL

Telefon:+90(212) 438 11 08

Fax:+90(212) 438 11 27

E-Mail:info@alnasgrup.com

 BERDAN TEKSTİL

logo1982 yılında kurulan firma, tekstil ve konfeksiyon konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. İhracat ve iç piyasa olarak hizmet verdiği müşteri gruplarının iş sahası çerçevesinde, personel kıyafetleri ve promosyon tekstili konularında sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü tekstil ürünlerinin imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Ürün Katoloğundan Seçmeler

yaka

yaka2

yaka3İletişim Bilgileri

Adres: Oruç Reis Mahallesi Giyimkent 3.Sokak D-4, B-30 Blok, No:35-36 34327 Esenler / İSTANBUL

Telefon: 0(212) 4383454 (pbx)- 0(212) 4383455

Fax: (pbx)- 0(212) 438 34 56 (fax)

Email: info@berdantekstil.com

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*