Anasayfa / Genel / Toptan Hurma Satışı, Toptan Hurma Satan Firmalar

Toptan Hurma Satışı, Toptan Hurma Satan Firmalar

Toptan Hurma Satışı

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte toptan hurma satışları muhtemelen artıyor. Yazımızda sizlere toptan hurma satan firmalardan bazılarını tanıtacağız. Hurma alımında dikkat edeceğiniz kısım ise hurma fiyatları ve hurmanın kalitesi. İşte sizler için hazırladığımız toptan hurmacılar listesi.

Toptan Hurma Satan Firmalar

Toptan Hurma

Toptan Hurma

ÇUMRALI HURMA PAZARI
Hurma ithalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma Medine’ den Mebrum, Safavi, Hodri, Sugayi, Sufri, Rabia, çelebi, Mesruk, Acve, Anber ve taze hurma ithalatı yapmaktadır. Firmam Sektöründe stoklu çalışabilen sayılı firmalardandır. Ürünlerini yerinde üreticiden alarak, Ülkemiz insanının hizmetine sunmaktadır. Ayrıca; İran hurması satışımızda mevcuttur.

Çumralı hurma iletişim bilgileri
Feritpaşa Mah. Toptan Gıdacılar Sitesi 5 Blok Güldağ Sk. No: 39 Selçuklu – KONYA
TELEFON : 0332 236 13 69 (Merkez)
GSM : 0536 232 44 50
E-mail : bilgi@cumralihurmapazari.com

Medine Nur Hurma Bahçeleri
Medine Nur Hurma; sekizbin senelik tarihi, bir şifa kaynağı olması, dinimizdeki yeri, içerdiği bileşenleri ve onlarca çeşidiyle meyveler arasında çok özel bir yere sahip olan mucizevi meyve hurmayı, hakettiği şekilde tanıtabilmek ve insanlarımıza daha kolay ulaştırabilmek gayesiyle kuruldu.

Medine Nur Hurma Bahçeleri Firmasının deneyim ve kalitesi ile Medine’de kendi bahçelerinde yetiştirdiği hurma çeşitleri ve bu hurmalar kullanılarak elde edilen birçok hurma ürününe artık zahmetsizce ve yalnız birkaç tıklamayla ulaşabilirsiniz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize bu mucizevi meyveyi gittikçe artan bir hizmet kalitesi ve ürün yelpazesiyle sunabilmek..

Medine Nur Hurma Bahçeleri İrtibat

Merkez Yeni Sakarya Cami Yanı
Sakarya İlköğretim Okulu Karşısı Adapazarı/SAKARYA
Tel: +90 535 829 64 34
Mustafa FAYDALI
E-mail : info@nurhurma.com

Uhud Hurma
Firmanın kurucusu Sn.Mohsin Hussain Siraj aslen Pakistanlı olup Medine-i Münevverede Uhud Şehitliği yanında Hurma Bahçesinde Hurma işi ile iştigal etmektedir.

Firmanın yöneticilerinde Sn.Mohsin Hussain Siraj öncülüğünde 35 yıldır Kutsal topraklarda Türk Hacı Kardeşlerimize vermiş olduğumuz hizmetin yanında firmamızın yapacağı yeni yatırımları Türkiyede yapma kararı sonucu 35 yıldır HURMA konusundaki iş tecrubemizi sadece Hac mevsimi değil yılın 12 ayında siz değerili Kardeş Türk Halkına KALİTE-HİJYEN-EKONOMİK anlayışı ile Şifalı Medine Hurma çeşitlerini (Mebrum-Meşruk-Safawi-Sugai-Hodri-Şifalı Acve) UHUD HURMA olarak toptan satışlarımıza başlamış bulunmaktayız.

HAREMEYN GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Gimat 4. Blok No: 96 Macunkoy / ANKARA
Telefon : 0312.3870786.
Faks : 0312.3870776
E-Mail : info@uhudhurma.com

Toptan Hurma Fiyatları

Hurma fiyatları ile ilgili yukarıdaki firmalardan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Toptan Hurma işi yapan firmalardan biri iseniz bize iletişim bölümünden veya bu yazının altına yorum yaparak ulaşmanız mümkün. Sizleride bu listede yayınlamamız için web sitenizi ve açık iletişim bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*