Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Tuğba Giyim Bayilik ve Satış Noktası

Tuğba Giyim Bayilik ve Satış Noktası

Tuğba Giyim Bayilik ve Satış Noktası olmak için bize aşağıdaki iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 

Tuğba Giyim Hakkında : 

Giyinmek bir ihtiyaçtı…
Bu sonra zevke dönüştü…
Ardından tasarımlar ön plana çıktı…
Ve bu işte iyi olanlar ön plana çıktı. Tuğba Grup, işini iyi yapanlardan.
Kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla hazır giyim sektörünün gurur abidesi TUĞBA.

Burası 3 markanın üretimini yapan, iki farklı şirketin faaliyet binası. Bu iki şirketin üretim sahası, 3 markaya ev sahipliği yapıyor. Grup, TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap ediyor. TUĞBA’NIN 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe 3 marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa’dan Ortadoğu’ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor.

TUĞBA’nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

Bu 3 markanın üretiminin yapıldığı bu kompleks tam 10000 metrekareye yakın kapalı alana sahip. Üretimin %80’i ülkenin her tarafına yayılmış bayi ağıyla yurtiçinde, %20’si de yurtdışında beğeniye çıkıyor. Son yıllarda artan yurt dışı talebiyle grup, bu yöndeki faaliyetlerini hızlandırdı ve bir çok ülkeye ihracata başladı. Lübnan, Mısır, Ürdün, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Almanya, Avusturya ve Fransa 3 markanın da görücüye çıktığı yurtdışı adresleri.

tugbagiyim

Tuğba Giyim Bayilik

3 markasıyla kalitesini ispatlayan grup, kendi mağaza ağını kurma çalışmalarını hızlandırmış durumda. Grubun kendisine ait Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Kayseri, Malatya, Batman, Van, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Kırşehir ve Antalya’da mağazaları bulunuyor. Aynı zamanda bayilik sistemiyle de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan grubun, hemen hemen Türkiye’nin her yerinde satış noktası bulunuyor.

Tuğba Giyim Bayilik Adres: Ehlibeyt Mah. 6. Sok. No : 25-B Balgat/Ankara
Telefon: 0 312 472 85 86 (pbx)
Fax: 0 312 472 89 63
tugba@tugba.com.tr
www.tugba.com.tr

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. Selam ben Esma yurtdisindan(FRANSA) yasiyorum bayililik almak istiyorum sizinlz calismak istiyorum tasettur moda lutfen cevap verin

  2. ben havva adana da yaşıyorum bayilik şartlarınızı ögrenebilirmiyim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*