Anasayfa / Genel / Tunashopping İnsan Kaynakları ve İş Başvurusu

Tunashopping İnsan Kaynakları ve İş Başvurusu

Tunashopping İnsan Kaynakları ve İş Başvurusu

Sitemizde kredi kartıyla yaptığınız alışverişler Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güven altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma şifresi ile korunmaktadır. SSL (Secure Soket Layer) korumasının etkin olup olmadığını, kart bilgilerinizi girdiğiniz zaman, tarayıcınızın adres çubuğunun yanında kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz ekranda sağ alt köşe de kilit resmi bulunmaktadır. bu kilit sayfanın SSL ile korunduğunu gösterir. Kilit işaretine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu görebilirsiniz.Sitemizdeki üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmaktadır, bu bilgiler hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının 64 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.
Sitemiz neden Güvenli
Tunashopping TV Bir Samanyolu TV Yayın Grubu Kuruluşudur. Müşteri hizmetleri birimimiz Müşteri sorun kaydınızı aldıktan sonra sizlere dönüş yapmaktadırlar. Yasal şartlar ve Durumlarda ürün iadesi , değişimi, tamiri konularında sizlere yardımcı olmaktayız. Müşteri Hizmetlerine 0216 645 0 645 Dahili 9 numaralarını tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Tunashopping İş Başvurusu İçin;

http://www.tunashopping.com/KMDefault.aspx?cntid=1053

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. yasemin çelik

    kasiyerlikte 2 yıl tecrübem var,bursa emekte oturuyorum.acil iş arıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*