Anasayfa / Genel / Türkiye Finans İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Türkiye Finans İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Türkiye Finans İş Başvurusu ve İşçi Alımı
Türkiye Finans İnsan Kaynakları çalışan ihtiyacının, belirlenmiş norm kadrolar çerçevesinde iç ve dış kaynaklardan sağlanmasıyla birlikte; kariyer planlaması, performans değerlendirme, çalışan motivasyonu, özlük ve tahakkuk işlemleri, tayin ve terfi yönetimi ve ücret politikalarının belirlenmesi ve uygulanması gibi işlemleri yürütmektedir.

Türkiye Finans, yönetici kadrosu ihtiyaçlarını kendi içinden yetiştirme ilkesiyle hareket etmektedir. Türkiye Finans İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı ve mevcut çalışanlarımızı ortaya çıkan sürekli değişim ve gelişmelere hazır hale getirmek ve kariyerlerine yön verebilmelerinde yol gösterici olmaktır.

Türkiye Finans İnsan Kaynakları ;
Banka kültürünün oluşturulması ve yerleştirilmesi sürecinde,
Bankamızın vizyon ve misyonunu benimseyen, aynı zamanda Bankamızı temsil edebilecek, nitelikli insan kaynağının oluşturulması sürecinde, etkin olarak görev alır.

Türkiye Finans çalışanı olmak, bankacılık sektöründe gelecek vaadeden bir başlangıç ve geleceğin bir parçası olmak anlamına gelir. Türkiye Finans’ta bu bilinçle her seviye ve pozisyonda çalışan için kariyer planı oluşturulur, performansı desteklenir, sağlanan eğitim ve sosyal imkanlarla geleceğe hazırlanır.

İş Başvurusu İçin;

http://www.avivasa.com.tr/web/25-94-1-1/avivasa_-_tr/insan_kaynaklari/insan_kaynaklari/avivasali_olmak

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*