Anasayfa / BAYİLİKLER / Turtle Mental Aritmetik Franchising veriyor

Turtle Mental Aritmetik Franchising veriyor

TURTLE MENTAL ARTİMETİK EĞİTİM SİSTEMİ

TURTLE Abaküs mental aritmetik Uzak Doğuda yıllardır okullarda uygulanan, çocuklarda hızlı zihinsel gelişim sağlayan ve aritmetik beceriler kazandıran bir eğitim sistemidir. Bu eğitim sisteminde kullanılan programla çocukların aritmetik işlem yapma hızlarını geliştirip, hesap makinası kullanmadan işlemleri saniyeler içinde yapmalarını sağlıyoruz.

bayilik

bayilik

Bilindiği gibi insan beyni sağ ve sol lob olarak ikiye ayrılır. Birçok test sonucunda, beynin sol lobunun konuşma, matematiksel işlemler, diziler, sayılar ve analiz gibi konularda çok üstün olduğu mantıklı ve doğrusal çalıştığı tespit edilmiştir.
Yine beynin sağ lobunda, ritim, hayal kurma, renkler, boyut, müzik gibi fonksiyonların yapıldığı ortaya konmaktadır. Bu bilgilerin ışığında, günümüz başarılı insanı, beynin her iki yarısını da dengeli bir şekilde kullanabilen ve gerektiğinde birinden diğerine kolaylıkla geçebilen insan olarak değerlendiriliyor.
İşte sistemimizle kazandırmayı hedeflediğimiz zihinsel beceriler olarak; zeka düzeyini arttırmak, konsantrasyonu güçlendirmek, hayal gücünü arttırmak, kendine güven duygusunu güçlendirmek olarak sıralayabiliriz.

Firma İsmi : Turtle Mental Aritmetik
Bayilik Kategorisi : EĞİTİM DANIŞMANLIK
Kuruluş Yılı : 1996
Şube Sayısı : 8

Firma Tanıtım : Franchising bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek sağlamak sureti ile, imtiyaz hakkını ticari işler yürütmek üzere ikinci tarafa verdiği imtiyazdan doğan, uzun dönemli ve sürekli bir iş ilişkilerinin bütünüdür.

Franchising düzenine giren girişimciler yeni bir marka yaratarak, araştırma, geliştirme, Pazar araştırması, tüketici tercihleri gibi yönetim araştırmaları yapmadan, denenmiş, tecrübeler ile sistemi yakalamış markaların sahibi ile bir franchising sözleşmesi çerçevesinde anlaşarak işe başlama olanağı bulabilmektedirler. Kişisel yatırımlarla ulaşılması büyük maddi yatırımlar ve yılların alacağı uluslararası yapının bir parçası olmak ve uluslararası olmanın verdiği imtiyazları arkanıza alıp sektörde tek olan TURTLE Abaküs mental’le ilerlemek büyük avantajlar getirmektedir.

Franchising sisteminin franchise açısından yararları:

Franchise veren işletme Franchisee?ye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.

En az maliyetle büyüme ve gelişme sağlamaktadır.

Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.

Büyüme ve iş hacminin artması sonucu verimlilik ve iktisadilik artmaktadır.

Daha hızlı ve selektif bir dağıtım söz konusu olmaktadır.

Dağıtım sisteminin rahat ve denetimi mümkün olmaktadır.

Pazar ile ilgili hızlı ve sürekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak istediği bölgede hizmet verebilmesini ve tüm portföylerden yararlanabilmesini sağlamaktadır. Kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

Turtle Mental Aritmetik Franchising

Misyon: Ülke olarak gelişen dünya içindeki yerimizi almamız için çocuklarımızın zihinsel ve fonksiyonel yeteneklerini arttırıcı, yaratıcı ruha sahip zeki, özgüveni yüksek olan başarılı bireyler yetiştirmek için, Turtle MENTAL ARİTMETİK sistemini emin adımlarla tüm Türkiye’ye yaymaktadır.

Mental Aritmetik, Özellikle 4 – 14 Yaşlarındaki Çocukların Sağ Ve Sol Beyin Lobunun Dengeli Bir Şekilde Gelişmesini Sağlayan, Konsantrasyon Ve Dikkat Becerilerini Geliştiren Bir Eğitim Türüdür.

Franchising İçeriği

İsim ve logonun kullanımı, şube yetkisi, açılacak şubenin bölge fizibilite çalışması, sertifika alma hakkını, eğitim materyallerini( öğrenci abaküsü,öğretmen abaküsü, eğitim seti, bilgisayar programı) vermektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : emre şen
Telefon : 0232 422 59 54
E-posta: izmir@turtlementalaritmetik.com
Adres : Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 30 Ebru Apartmanı Daire: 3 Alsancak / İzmir

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*