Anasayfa / BAYİLİKLER / Turyap Bayilik Şartları 2012

Turyap Bayilik Şartları 2012

Turyap Bayilik

Turyap Bayilik

Turyap Bayilik Şartları 2012

1985 yılında kurulan TURYAP, 400’e yakın temsilciliği ve 1500 çalışanıyla emlak sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.

Emlakçılığı batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan TURYAP, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.

Bugün, Türkiye’nin her yanında açılan TURYAP ofislerinin sahipleri bankacılık, muhasebecilik, mühendislik gibi çeşitli mesleklerden gelerek markalı emlakçılığı seçen eğitimli, bilgili ve güvenilir kişilerdir.

TURYAP’ın kamuoyu nezdinde en güvenilir emlak kuruluşu olarak öne çıkmaktadır.

İsim hakkı bedeli tüm Türkiye genelinde değişmektedir.
İsim hakkı bedeli bölgeye göre belirlenmektedir.

TURYAP franchise sisteminde, diğer franchise sistemlerinden farklı olarak,
AYLIK SATIŞ CİRONUZDAN PAY ALINMAMAKTADIR.

Aylık sabit ödentisi olarak hizmet bedeli 100 USD + KDV
ve reklam gideri olarak da 10 USD + KDV alınıyor.

Açılışta olası masraflarınız dikkate alındığından,
İLK 3 AY BOYUNCA AYLIK SABİT ÖDENTİ TALEP EDİLMİYOR.

TURYAP 100 yeni ofis açacak
Turyap, gayrimenkul sektöründe birçok ilke imza atan bir firma. Örneğin, sektöründe Türkiye’nin franchising sistemine geçen ilk firması oldu. Yine ilk kez bir emlak bilgi bankası oluşturdu…

Turyap’ın faaliyet gösterdiği il sayısı 40’a, şube sayısı ise 400’e yaklaştı. Şirket, franchising sistemiyle 100 yeni şube açmayı hedefliyor. Franchise verilecek iller şu şekilde sıralanıyor: Kayseri, Edirne, Kırklareli, Sinop, Uşak, Trabzon, Giresun, Kastamonu, Afyon, Aksaray, Çorum, Niğde ve Erzurum. Yurtdışında ise KKTC, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Arnavutluk ve Sırbistan’da ofis açılması hedefleniyor. Yuı tiçinde açılacak şubeler için en az 40 metrekarelik bir ofis gerekiyor. Franchise giriş bedeli bölgeye göre değişiyor. Sürekli franchise ödemesi yok. Sadece hizmet bedeli olarak aylık 110 dolar talep ediliyor.

Telefon: 0212 373 13 00
Web: turyap.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*