Anasayfa / BAYİLİKLER / Ücretsiz Emlak Bayiliği Fırsatı CITY HOUSE

Ücretsiz Emlak Bayiliği Fırsatı CITY HOUSE

cityRiski olmayan az sermaye ile yapacagınız meslek olan emlakçılık en kârlı ticarettir. CITY HOUSE temsilcilik veren diğer firmalar gibi Onbinlerce dolar katılım ücreti istemiyor, aylık satışınızdan pay almıyor, ayda 300-500 dolar aidat almıyoruz;

Temsilcilerimize sunduğumuz hizmetler: web tabanlı online emlak otomasyon programı,Firmanıza ait web sitesi(Verdigimiz web sitesi cityhouseemlak.com sitesine entegrelidir.), reklam, ve portföy paylaşımı dahil aylık sadece 50 TL. Sistem kullanım ücreti alınmaktadır.

Tek Hedefimiz Türkiyernin tüm il ve ilçelerinde 2.000 adet Temsilcilik ile Türkiye´nin en büyük emlak zincirini oluşturmaktır. Bu dev Projede sizleride aramızda görmekten gurur duyarız.

Firma Tanıtımı: 2000’de TÜRKİYE’de kurulan CITY HOUSE; marka bilinirliği için yaptığı yatırımlar ve yılda % 40 büyüme TÜRKİYE ‘nın yükselen emlak firmasıdır. 2000 Yılında faaliyetlerini Türkiye’de başlatan CITY HOUSE, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu hak eden Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile emlak danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başladı. CITY HOUSE, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası oldu. CITY HOUSE Türkiye, 2001 tarihinden itibaren Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Medya inşaat A.Ş bünyesinde daha güçlü bir oluşumla yükselişini devam ettirmektedir.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, yönetim, işletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimciler uygun CITY HOUSE franchise adaylarıdır. Her ofis, CITY HOUSE kurumsal kimliğine uygun, kolay ulaşılabilen, minimum 45 m2, düz ayak giriş veya birinci kat seviyesinde, girişte karşılama bankosu, bekleme bölümü, müşteri temsilcileri çalışma alanı, toplantı ve görüşme salonları ve işletme sahibi odasından oluşan profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır. Dış mekanda ise yine CITY HOUSE kurumsal kimliğine uygun ışıklı tabela ve ihtiyaca göre yönlendirme levhaları kullanılması gerekmektedir. Ofis kurulum standartları konusunda danışmanlık hizmeti CITY HOUSE tarafından verilmektedir.
Franchise (Bayilik) giriş bedeli ödemeden herkez istediği bölgede bir CITY HOUSE Ofisi açabilir.

Her bir satılık/kiralık işlemden elde edilen brüt hizmet bedeli gelirininden Genel Müdürlüğe her hangi bir % prim ödenmesi alınmamak koşulu ile 5 yıl süreli bir franchise sözleşmesi imzalamanız gerekmektedir.
Bildiğiniz gibi artık yepyeni bir dünyadayız. Yeni düzende emlak satmak ya da almak eskisi gibi kolay değil. Satıcının da alıcının da profesyonel yardıma şimdi daha çok ihtiyacı var. Satıcı borcunu kapatmak, nakitte kalmak, bir ihtiyacını gidermek ya da masraflarını azaltmak gibi nedenlerle gayrimenkulünü mümkün olan en yüksek fiyata bir an önce satmak istiyor. Alıcı ise alırken kazanacağı, en düşük fiyatla sorunsuz gayrimenkul almanın peşinde. Her ikisinin problemini çözecek profesyonel yardım bu dönemde çok daha değerli. Karşılığında talep edilen ücret ise tamamen hak edilmiş bir bedel olarak kabul ediliyor. Ancak satıcı da alıcı da problemini çözecek profesyonel yardımı güvenilir bir kurumdan almak istiyor. Bu yüzden yeni dünyada emlak danışmanlığı işini kurumsal bir yapı ve marka güveni altında yapan uzmanlar en kıymetli, en itibarlı ve en çok gelir elde eden kişiler oluyorlar. Sonuç olarak global kriz sonrası oluşan yeni dünya markalı emlak işinde olanlar için büyük bir fırsat yarattı. Eğer siz de stok maliyetinin olmadığı emlak işinde fırsatları fark edip, mesleki bilgi ve deneyiminizi de kullanarak, size vereceğimiz eğitim programıyla çok kısa bir sürede kendi işinizi kurmak istiyorsanız, birçok operasyonel destek, kurum içi eğitimler, gayrimenkul danışmanlığı sertifika programları, uluslararası CITY HOUSE markasının pozitif motivasyonu ve Medya inşaat a.ş Grubunun kurumsal gücü ile bir CITY HOUSE franchise ofisi sahibi olabilir, denizlerden okyanuslara açılabilirsiniz.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : BİR CITY HOUSE OFİS SAHİBİ OLMANIZ İÇİN BAZI NEDENLER
1. Medya inşaat a.ş; yılların müteahhitliği ve 10 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, çok geniş bir yelpazaye yayılmış faliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip Türk İnşaat sektörünün gruru 0lam ve Medya inşaat a.ş Grubunun kurumsal güvenilirliği daima yanınızdadır.
2. Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü; Sektöre ismini kısa sürede yerleştiren ve tercih edilen Emlak Dünyasının Güvenilir Markası CITY HOUSE Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çeker.
3. Projeler Uzmanlık Alanımız; CITY HOUSE, portföy, müşteri yönlendirme ve danışmanlık desteğinin yanı sıra tek yetkili pazarlama ve satış şirketi olarak anlaşmasını yaptığı nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projelerini ofisinizin paylaşımına açar.
4. Dünyanın Portföyü İnternetinizde; www.cityhouseemlak.com adresi üzerinde yaratılan güçlü ve dinamik emlak portalı sayesinde tüketiciye yönelik tek siteden detaylı protföy arama ve her ofise özel web sayfası ayrıcalığı ile farklılaşırsınız.
5. Bayileirmize özel verdigimiz web sitesi sayesinde ilanlarınız aynı anda www.cityhouseemlak.com ve www.emlakavm.net sitelerinde aynı anda yayınlama imkanı
6. Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği; Sorunsuz sözleşme formatları, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetleri CITY HOUSE Hukuk Servisi tarafından size bedelsiz olarak verilir.
7. Danışmanınız Yanınızda; Eğitiminizi tamamlayıp, ofisinizi açtıktan sonra Danışmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek bedelsiz danışmanlık desteği verirler.
8. Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler; CITY HOUSE ün size sunduğu uluslararası ilkelerle müşterilerinize güvenilir ve eksiksiz hizmet sunarsınız.
9. Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek; verecegimiz İK ilanları ile profösyönel ekibinizi kolayca oluşturursunuz.
10. İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı; CITY HOUSE ””””””””de çalışan gayrimenkul danışmanları sistemde kaldıkları sürece bir kariyer planlaması doğrultusunda işlerini büyütür, gelirlerini arttırırlar, siz de sorunsuz çalışan sistemin keyfini sürersiniz.
11. Afiş Desteği; Bölgenizde tanınmanız ve işlem hacminizi arttırmanız için, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki portföylerinizin üzerine asılacak olan satılık/kiralık afis ve brandaların yapım maliyetinin % 50 ‘si CITY HOUSE Genel Müdürlüğü tarafından karşılanır.
12. Bu kazançlı dünyanın kapıları size de açık; Girişimci bir ruha sahipseniz, kazançlı ve güvenilir bir iş kurarak kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız CITY HOUSE dünyasının kapıları sizin için de açık. Siz de bir CITY HOUSE ofisi açarak kazanan girişimci patronlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bayilik Verilecek İller : Türkiye geneli ve Yurt Dışı

Yatırım Maliyeti : İsim hakkı alınmamaktadır, ofis kurulum maliyeti kişiye özel

Ortalama Kar Marjı : Brüt cironun % 100 ü işletmeye kalmaktadır.

Reklam Katılım Ücretleri : Hiçbir bayimizden reklam katılım ücreti alınmamaktadır.

Gelirden Pay : Gelirden ek pay alınmamaktadır.

Ek Hususlar : Bayi – Temsilcilerimize Vermiş oldugumuz hizmetler karşılıgında sadece aylık 50TL

Sistem kullanım ücreti alınmaktadır ,bu ücret ilk yıl peşin olarak alınır ( 600TL+Kdv ve 200 Ön ödeme Toplam 800 TL + KDV.)İlk yıl ayrıca ödeme yapılmayacaktır. ve 5 yıllık sözleşme yapılır.

KAZANÇLI bir iş ve müşteri potansiyeli yüksek CITY HOUSE Gayrimenkul’ü temsil etmeye ve SOYLU BİR HİZMET SEKTÖRÜNE DAVET EDİYORUZ

DİKKAT: AYRICA GAZETE VE İNTERNET İLANLARINIZ ÜCRETSİZ YAYINLACAK sizde çevrenizde güçlü ve rakipsiz OLACAKSINIZ.

CITY HOUSE Gayrimenkul Danışmanlığı Emlak Bayiliği, Franchise,
FeritSelim Paşa Cad Kaktüs Sok NO:4/1 B.evler / İSTANBUL
Telefon Pbx
0850 480 2 222
0212 539 1 545
0850 480 22 22
cityhouse@cityhouseemlak.com
cityhouseemlak.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*