Anasayfa / Genel / Ugur Sogutma İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Ugur Sogutma İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Ugur Sogutma İnsan kaynakları ve iş başvurusu

1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla üretime başlayan UĞUR bugün, 155.000m² faal kapalı alanda, toplam 1600 çalışanı, 832 satış noktası, 250′ye yakın servis merkezi ile 5 kıtada 137 ülkeye hizmet vermektedir.

Günlük 4000 adetlik üretim kapasitesine sahip olan Uğur Soğutma, bünyesinde birçok mamül ve yarı mamülü üretmektedir. Uğur Soğutma ticari ve ev tipi soğutucularda 200′ü aşkın çeşidi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Uğur Soğutma, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markalarına özenli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir. Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamayı ve yükselmeyi her zaman bir ilke olarak benimseyen Uğur Şirketler Grubu’nun önemli bir parçası olan Uğur Soğutma; kalitesi, modern üretim teknolojisi ve çağdaş yönetimiyle soğutma alanında dünyanın sayılı şirketlerinden biridir.

İleri teknoloji imkanlarına sahip cihazlarla ve geniş bilgisayar ağı ile donatılmış Uğur Soğutma, her türlü rekabet yarışında önde olmayı amaçlamaktadır.
Kurmuş olduğu TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı doğrultusunda “Sürekli İyileştirme” felsefesine uygun olarak faaliyetlerine yön vermektedir.
Tasarımdan imalata tüm süreçler kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
Uğur Soğutma, dünya şirketleri arasında yerini almanın ancak; kalite, modern teknoloji ve çağdaş yönetimle mümkün olduğuna inanmaktadır ve 50 yılı aşan deneyimi, kaliteli teknik ve idari personeli ile ülke ekonomisine sağladığı katkılarla soğutma sektöründe lider kuruluştur.

Ugur Sogutma İş Başvurusu İçin

http://www.ugur.com.tr/insan-kaynaklari-basvuru

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*