Anasayfa / BAYİLİKLER / Vid Pet Bayilik Veriyor

Vid Pet Bayilik Veriyor

Vid Pet Bayilik : Vid Pet Concept, 2006 yılının Kasım ayında, henüz kurulurken, bayilikler vermeyi hedefledi. Sistemini buna göre kurdu. Bu anlamda tüm iş planını, sistemini yazılı hale getirerek, telif hakkını aldı ve kalite el kitabını oluşturdu. Organizasyon ve satış konusunda, profesyonellerle ilk aşamalardan beri çalışan firmamız, kendini ve kazancını kanıtlamış sistemini sizlere de kopyalamayı öneriyor.

Vid Pet Bayisi Nasıl olunur 

Vid

1-Her şeyden önce, tabelanızı astığınız anda, markanın gücünü, bilinirliğini ve güvenilirliğini hissedeceksiniz. Yeni açılan X marka pet shop’un fark edilmesi bile bazen aylar almaktadır. Vid ismi ise, belli bir birikime sahip ve müşteri tarafından bilinilmekte, tercih edilmekte. Ulusal kanalların ana haber bültenlerinde, aktüel programlarında, ulusal gazete ve dergilerin haber bölümlerinde yer alarak, radyo programlarına stüdyo konuğu olarak, İstanbul Life ve Hürriyet Gazetesi tarafından en iyi 4 pet shoptan biri seçilerek, verdiğimiz seminer, eğitimler ve binlerce hayvan sahibine gönderilen bültenlerimizle, markamızın gücünü her gün arttırıyoruz. Bu gücü sizinle de paylaşabiliriz. Paylaştıkça daha güçlü oluyoruz.

2-Vid Pet, tüm bayileri için ulusal ve sektörel dergilerde ilan vererek, sizleri destekler, bunun maddi yükünü üzerine alır. Tırajı yüksek dergilere ilan vermek pahalı ve çoğu pet shop için imkansızdır.

3-Vid Pet, ürün alımlarını tek merkezden, toplu halde yapar. Bu da alım fiyatlarında çok büyük avantaj doğurur. X marka pet shop’un bir zincir pet shopla aynı fiyata ürün alabilmesi imkansızdır. Bizim sistemimizle, malı daha alırken kazanmaya başlarsnız.

4-Vid Pet sürekli olarak profesyonellerden destek alır. Siz, bayimiz olduğunuz zaman daha ilk günden itibaren bu desteğe sahip olursunuz. Tek başınıza olduğunuzda binlerce liraya mal olan profesyonel destek, bizim sistemimiz içinde ücretsizdir. Örnek vermek gerekirse: Dükkan seçimi, seçtiğiniz dükkanın uygunluğunun kontrolü, dekorasyon, ürün seçimi, muhasebe, bilgisayar sistemi vb. Bu tip danışmanlıkları, karşılayamadıkları için kuruldukları yılda batan firma sayısı hiç de az değildir.

5-Vid Pet, açıldığınız gün itibariyle size müşteri sağlıyor. Hali hazırda işleyen, evlere servis sistemi sayesinde, bayilik sistemine dahil olduğunuz an, açtığınız bölgeden gelen tüm siparişler, sizin tarafınızdan karşılanacak ve size yönlendirilecek.

6-Belki de en önemli avantajımız eğitim ve staj imkanımız. Bayi olmaya karar verip, şerefiye bedelini ödedikten sonra, eğitiminiz başlar. İstemeniz durumunda 3 ay, Vid Merkez Mağazamız’da (Ataşehir) mağaza müdür  yardımcısı olarak görev yapabilirsiniz. Bu işin ayrıntılarını ve inceliklerini öğrenmeniz için eşsiz bir fırsattır.

7-Eğer tüm kurallara uygun olarak işinizi kurup, yürütüp, zarar ederseniz. Elinizdeki tüm malı nakit olarak geri alır, şerefiye bedelini nakit olarak geri öderiz. Bunun karar verilmesi minimum 12 ayda yapılacaktır.
8-Bayiler her konuda, merkezden destek alırlar. Örnek vermek gerekirse: Yönetim, tanıtım, müşteri ilişkileri vb.
9-Vid Pet, bayilerin ihtiyacı duyacağı her türlü döküman, el ilanı, fatura şablonu vb. belgeleri ücretsiz olarak bayilere sunar.
10-Tüm bayiler, Vid Pet’in sürekli gelişim ilkeleri doğrultusunda denetlenip, geliştirilerek, günün ve piyasanın şartlarını yakından takip eder.
Vid Pet Bayilik  iletişimi : Bayilik Hakkında görüşmek ve ön bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz 0216 629 05 45

E-Posta: vidpetconcept@gmail.com

Adres: Ataşehir Bulvarı 36.Ada Ata 2-1 Blok Dükkan:16 Ataşehir İstanbul

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*