Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Vitrinmatix ile İşyerlerine Dev Reklam Fırsatı

Vitrinmatix ile İşyerlerine Dev Reklam Fırsatı

vitrinmatixİŞ YERLERİ BÜYÜK BİR REKLAM FIRSATINI KAÇIRIYOR !

Bir caddede ki her iş yerinin önünden dakikada ortalama 15 kişi, 12 saat boyunca 10800, haftada ise 80 binden fazla potansiyel müşteri geçer.Bu hemen her iş yerinin sahip olduğu ve bugüne dek yeterince iyi değerlendirmediği büyük bir fırsattır.

İş yerleri müşteri çekmek için kağıt ilanlar, sönük vitrin etiketleri kullanırlar. İnsanlar binlerce ilan ve vitrinle dolu caddelerde reklam ve panolara karşı görsel duyarsızlık geliştirmişlerdir. Neredeyse hiç biri fark edilmez ve iş yerleri her gün yüzlerce potansiyel müşterisini kaybeder. İş yeri önünden geçen yaklaşık 80 bin kişiden çok azı vitrinizle ilgilenirken; dev ekranda parlayan özel tekniklerle tasarlanmış filmlerin insanların gözünden kaçması imkansız gibidir.

NEDEN BU GÜNE DEK KULLANILAMADI?

Peki işyerleri neden şimdiye dek bu etkili reklamcılık sistemini kullanamadılar? Çünkü dev ekranlar Vitrinmatix üretilene kadar yüksek maliyetliydi. Ayrıca iş yerleri belki de her hafta farklı kampanyalar ve sunumları duyurmak istediklerinden bu sıklıkta reklam filmi üretimi yıllık bazda aşırı maliyetli hale geliyordu. Profesyonel ve vitrine özel tekniklerle ve seslerle dizayn edilmiş reklam üretimi konusunda uzmanlaşmış ekip bulmak ise çok zordu. Ama şimdi Vitrinmatix var.

80 cm ila 400 cm arasında değişik tasarımlarla üretilebilen Vitrinmatix’in çarpıcı reklam ve sunum sistemiyle yıllık karınızı sadece %10 bile arttırmış olsanız kazançlı çıkarak maliyetinden çok daha fazla kazandırdığını görebilirsiniz. Hatta sürekli büyük afiş tasarlatmaktan ve bastırtmaktan çok daha ucuza geldiğini kolayca hesaplayabilirsiniz.

Sadece vitrin önünden geçen kimseler için değil, iş yerinize giren insanlarında cazip ürünlerinizi daha çekici ve net bir şekilde görmesini sağlayarak fazladan satış yapabilirsiniz.

BAŞARILI YÖNETMEN VE GRAFİKERLER SİZİN İÇİN HAZIRLIYOR

Vitrinmatix; Xibe, Wild Dragon gibi avrupanın ünlü enerji içeceği firmalarının ve onlarca büyük markanın tv reklam tercihi olan Mivafilm ve yönetmeni Erdem Çetinkaya’nın geliştirdiği bir sistemdir. Parlak, hareketli, göz alıcı, çarpıcı ve vitrinmatix ekran ve kreatif reklam filmleriyle oluşan profesyonel sunumlar, sizi gözlerin odak noktası haline getirecektir.

Vitrinmatix ile; ürünün resmini kolayca çeker ve vitrinmatix.com sitesine kolay bir form aracılığı ile yüklersiniz. Yada online kütüphanemizdeki yüzlerce ürün resim ve videolarından birini seçebilirsiniz. Sonra ürünün sloganlarını ve dilerseniz fiyatını yazarsanız; seçtiğiniz reklam filmi türüne uygun şekilde oluşur ve ekranda muhteşem bir sunum sergileyebilirsiniz.

BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR VE AR-GE İLE SÜREKLİ GELİŞEN SİSTEM

Nöro marketing – görsel ve duysal reklamlar konusunda yapılan arge çalışmalarında dünyadaki en son trendi takip etmek ve en etkili teknikleri keşfetmek için Mivafilm’e danışmanlık yapan ünlü nörobiyolog ve yazar Doç. Dr. Sinan CANAN vitrinmatix ekranları ve özel seslerin etkisini şöyle anlatıyor;

“Mağazalar ve iş yerlerinin çok daha dikkat çekici ve mesajı doğrudan verici olan video reklam yerine ilan kağıtlarını tercih etmesi hem imaj açısından hem de fark edilirlik açısından büyük bir ticari kayıp olabilmektedir. Uzun süredir Mivafilm’le özel tasarlanmış görüntü ve ses sistemleri ile doğru şekilde müşteri ilişkisinin kurulabilmesi ve yüksek teknoloji nöro marketing üzerine araştırmalar yapıyoruz. Ülkemizde hatalı görüntü ve ses uygulamalarına sıkça rastlamak mümkün. Eğer doğru yöntemleri ve teknolojiyi kullanırlarsa büyük bir fark yakalayabilirler. Mağazaya yerleştirilen özel ses sistemleri ve müziklerde doğru bir kombinasyonla satışları arttırabilme gücüne sahip. Nörobiyolog Doç. Dr. Sinan CANAN”

Dünyaca ünlü Burger King, Mcdonalds ve pek çok yerli markanın çoktan kullanmaya başladığı bu sistem reklamcılıkta yeni bir trendin yaklaştığını fısıldıyor.

SATIŞ ARTTIRICI MÜZİKLER

Mivafilm’in geliştirdiği yüksek teknoloji ürünü “motivasyonel mağaza müziklerini” keşfedin… Bilimsel araştırmalar müzik seçiminin mağazadaki satış oranlarını önemli ölçüde etkileyebileceğini göstermiştir. ,

Mağazalarda piyasa şarkıları kullanmak telif sorunları yaşamanıza ve ceza almanıza neden olabilir. Mesam üyeleri ve resmi yetkililer tüm Türkiye çapında denetimlerini sıklıkla gerçekleştirmektedir. Ayrıca sözlü ve lirik parçaların dikkati üründen alarak satışları düşürdüğü saptanmıştır. Size özel üretim müzikler kullanmanız sizi telif sorunlarına karşı korur ve satışlarınızı arttırabilir. Denemeye ne dersiniz?

Üniversite ve bilim adamları ile ortak araştırmalar yapıyor ve nöro marketing teknolojisinin dünyada ulaştığı son noktayı analiz ediyoruz. Onlarca farklı parametre incelenerek iş yerine, müşteri kitlesine ve pazarlama stratejisine uygun söz ve müzik üretimi ile ses sistemi tasarımı geliştiriyoruz.

BAYİLİK SİSTEMİ İLE KAZANIN

Hiç bir yatırım maliyetien gerek kalmadan sadece vitrinmatix ürünlerinden bir örnek alarak tanıtabilir ve satışlardan yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik ve distribütörlük hakkında detaylı bilgi için;

Pakete Neler Dahil?

1 -Vitrinmatix Dev Ekran Sistemi
(1-3 metre yükseklik arasında vitrin ve ortam özelliklerine göre dizayn edilir ve fiyatlandırılır)
2 -Otomatik Online Reklam Filmi Hazırlama Yazılımı ile Yılda 100 Adet Reklam Filmi Hakkı
3 -Canon Hd Foto ve Video Makinesi + Tripod
4 -Kuruluşa özel video çekimleri, Röportajlar ve Profesyonel Tanıtım Filmi
5 -Kuruluş logosuna özgü 3d logo animasyonu
5 -Kuruluşa yada kişilere özel profesyonel fotoğraf çekimleri ve panoramik görüntüler.
6 -Ankara şehrinde bulunan firmalar için yaklaşık 500 bin üye sayısına ulaşan şehir ve fırsat sitelerinde reklam ve tanıtım. İstanbul şehrinde bulunan firmalar için 1,5 milyon üye sayısına ulaşan şehir ve fırsat sitelerinde reklam ve tanıtım*
7 -1 milyon kişilik Facebook gruplarında tanıtım filmi yayın hakkı.
8 -Reklam danışmanlığı hizmeti

İSTANBUL

Balkaya Ltd Emniyet Evler Mah.
Çiçek sok No: 57 4. Levent
0553 2048540
0212 3251550

Yetkili: Tarık ÇETİNKAYA

ANKARA

İstasyon C. 1087 S.
No: 16 / 2 Etimesgut ANKARA
0532 796 90 87
0312 277 05 59

Yetkili: Erdem ÇETİNKAYA

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*