Anasayfa / Genel / W Collection Genç profesyonellere sesleniyor

W Collection Genç profesyonellere sesleniyor

Vakko Holding’e ait W Collection, genç profesyonellerin markası olarak biliniyor. Türkiye’de 28. yurtdışında ise üç mağazası var. Müşterilerine takım elbiseden ayakkabıya, tişörtten blucine erkek giyimle ilgili onlarca ürün ve bunların birçok modelini sunan W Collection aksesuar bakımından da bir hayli zengin.

W Collection

W Collection

Kravat. kaşkol, kol düğmesi, kemer, cüzdan, mendil, papyon bunlardan ilk akla gelenler. Markanın en iddialı olduğu ürün grupları ise ceket, gömlek, pantolon ve çift pantolonlu takım elbiseler.

Her sezon ürün grubuna yeni modeller ekleyen W Collection’ın, 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda 150 çeşit gömlek. 45 çeşit ceket. 35 farklı modelde takım elbise. 75 çeşit pantolon ve 250 farklı model kravat var.

Desenli kumaşlardan üretilen çift pantolonlu takımlar, fonksiyonel ilikli ceketler, ister takım isterse tek kullanılabilen pamuk ceket ve pantolonlar, keten ceketler, kareli spor gömlekler, baskılı keten gömlekler bu sezonun en gözde ürünleri arasında. Koleksiyonun klasik giyim grubuna lacivert ve tonları hakim. Spor giyimde ise yeşil, kırmızı, turuncu, turkuaz, mor ve sarı ön planda.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*