Anasayfa / BAYİLİKLER / Wenice Bayilik Veriyor

Wenice Bayilik Veriyor

Wenice Bayilik

Wenice Bayilik

Wenice Kids Bayilik Veriyor

Wenice Kids, bugün 68 ülkede 480 mağazasıyla ve 188 konsept mağazanın yanı sıra 1100 satış noktasıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kalite ve tasarımın öne çıktığı ürünlerini çocuklarla buluşturan Wenice Kids, kar amaçlı satış yapmanın ötesinde, müşterilerinin memnuniyetini ve satış sonrasında da destek alabilmelerini önemsemektedir. Bu yüzden kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla müşterilerine sunar. Güler yüzlü ve ilgili çalışanlarıyla satış esnasında; ürünlerinin arkasında durma anlayışıyla da satış sonrasında; müşterilerine tam hizmet ve destek sağlar.

Türkiye’de üretim yaparak dünyaya açılmış ilk çocuk giyim markası olan Wenice Kids, Dünya’nın en geniş çocuk giyim koleksiyonuna sahiptir. Dünya modasını Türkiye’deki çocuklarla buluşturmuş, aynı zamanda ülke içerisinde üretim yaparak Dünya’ya açılmayı başarmıştır. Ürünlerini 19 aşamalı kalite ve standartlara uygunluk testinden geçiren Wenice Kids, çocukların sağlığını önemseyen bir markadır.

1993 yılında çocuk giyim üretimine başlayan Kuşam Tekstil tarafından 1998 yılında kurulan Wenice Kids, çocuk modası ve mağazacılığında, kalite ve tasarımı ilke edinmiş marka anlayışıyla, dünya markaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Wenice Kids Bayilik Bedeli almıyor

Türkiye’de 64 , dünyada 420 mağazasıyla çocuk hazır giyim sektörünün devi wenice bünyesinde franchising olarak yeralmak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Wenice Kids iletişim bilgileri

Adres: Bağlariçi Cad. No:30 Firuzköy-Avcılar-İstanbul
Tel.: (212) 428 43 33
E-Posta :info@wenice.com
www.wenice.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*