Anasayfa / BAYİLİKLER / Wienerwald Bayilik veriyor

Wienerwald Bayilik veriyor

wienerwald bayilik

Wienerwald bayilik

Bir Franchise sözleşmesi bir gelir garantisi değil bir gelir şansı sunmaktadır. Size geliri işinize sahip çıkmanız, çok çalışmanız , markaya inanmanız, markayı korumanız sağlayacaktır. Wienerwald in 50 yıllık birikim ve tecrübesi, lezzeti ve işletme bilgisi ile birleştiğinde işin sadece yarısı kontrol altına alınmaktadır. Diğer yarısı ise komple sizlerin çalışmanız sonucunda ortaya çıkacaktır.

Restaurant ve gıda endüstrisi çok yoğun bir rekabetin yaşandığı bir sektördür. Bu sektöre girişte yanınızda Wienerwald Franchise desteğinin ve markasının olmasının büyük avantajları vardır.

Wienerwald gelirlerini franchise restaurantlar satarak değil, restaurantların gelirlerinden aldığı royalty (kar payı) ile yürütmektedir.

Bazı firmalar öncelikle franchise satmayı tercih ederler. Kısa vadede hızla satılan dükkanlardan gelen para, uzun vadede dükkanların gelirinden alınacak yüzdelerden daha cazip olabilir.
Bu durumda franchisee kendini kısa süre sonra yalnız bulabilir. Ülkemize başlangıçta dünyanın en tanınmış ve güvenilir zincirleri geldi.
Bunların oluşturduğu pembe tablo yatırımcıyı yanıltmamalıdır. Her ülkelerde olduğu gibi hızla Franchisee’ler oluşturup sonra ortadan kaybolan zincirler bizde de türeyebilir.
Franchisee adayı bu noktayı iyi değerlendirmelidir.

Wienerwald patentli piliç sosları ve pişirme teknikleri sadece Wienerwald restaurantlarında satılmakta ve başka kanallardan satılmamaktadır.

Satışının çoğunu kendi dükkanlarında yapan ve malını, kitler, katalog, tv gibi değişik kanallardan pazarlayan franchisorlar tercih edilmelidir.
Franchisor pazarlamada Franchisee’ye muhtaç durumda ise daha iyi ilişkilerin kurulması doğaldır.

Wienerwald piliç çevirmelerinin pazarı hazırdır.

Pazar doymuş olmadığı gibi, komple boştur. Sağlıklı ve lezzetli, tek standard kalitede piliç çevirme sunan başka bir marka yoktur.

Wienerwald markası iyi bilinmekte ve tanınmaktadır.

Türkiye’de markanın tanınırlığı Almanya’daki gibi % 79 larda olmamakla beraber, bizlerin tahminlerinin çok üstünde çıkmıştır. Dezavantajımız gençlerin markayı tanımamasıdır. Wienerwald in geçmişi, tarihi ve lezzeti, reklam kampanyalarımız ile birlikte, kısmen az tanınırlılık problemini çözecektir.

Eğitim, sürekli destek ve etkili bir pazarlama.

Bugün Wienerwald in bilgis birikiminin daha üstünde çevirme piliç hakkında bilgiye sahip yeryüzünde başka bir kuruluş bulunmamaktadır.
50 yıllık birikim ve tecrübe yurtdışındaki merkezimizde veya başlangıçta İstanbul’daki eğitim restaurantlarımızda, sonrasında açılış öncesi kendi restaurantlarınızda vereceğimiz eğitim süreci ile başarınıza yoğun katkıda bulunacağız.
Bizleri sürekli yanınızda göreceksiniz.

İşletilen Wienerwald restaurantlarımızın satış ve maliyet tabloları ilk başvurunuzdan ve yüzyüze görüşmemizden sonra işe uygunluğunuzu hissetiğimizde tüm açıklıkla sizlere verilmektedir.

Bir Franchisee adayında aradığımız ilk özellik Wienerwald lezzeti, ürünleri ve Türkiye’deki başarısı için aynı inanç ve heyecanı bizimle paylaşmaktır. Bu inanca sahip, zamanının büyük bölümü ve enerjisini bu işe ayırabilecek, daha evvel idari veya eğitici bir pozisyonda görev almış, insan ilişkileri güçlü ve öğrendiklerini yanındakilere aktarabilecek her girişimci rahatlıkla Wienerwald Franchisee adayı olabilir.

Wienerwald Franchise olma süreci aşağıdaki gibidir.

1. Franchise talebinizi web sitemiz üstünden bize ulaştırmanız ile işlemler başlar. » başvuru için

2. Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için merkezimize davet edilirler.

3. Ön görüşmesi olumlu geçen adaylarımıza incelenmek ve üstünde çalışılmak üzere geniş bir özet içeren iş dosyamız sunulur ve adayımızın 10 gün içinde bu dosyayı okuyup gerçekten Wienerwald Franchisee adayı olmak isteyip istemediğine karar vermesi beklenir.

4. Bu süre sonunda kararını vermiş olan adayımızdan bir iş ve bölge planını içeren bir rapor istenir. Bu iş planı gerekir ise bizim ekibimizin de katkısıyla birlikte şekillendirilir.

5. Adayın işin başında durup duramayacağı ve restaurant büyüklüğünün (Mini, Midi veya Maxi) altından başarı ile kalkıp kalkamayacağı Yönetim Kurulumuzca tartışılır ve karara bağlanır.

6. Adayımız kabul edilirse ön protokol imzalanır ve bu ön anlaşma ile birlikte Franchise Fee nin yarısı alınır.

7. Adayın ve personelin katılması zorunlu olan eğitim süreci başlar, aynı zamanda dükkan yerinin bulunması, onaylanması, kiralanması ve dekorasyon işlerinin programlanması başlatılır.

8. Eğitim süresince herhangi bir problem ile karşılaşılmamış ise Franchise ile dükkan kiralama işlemi tamamlanır, kira kontratı imzalanır ve restaurant faaliyete başlarken Franchise sözleşmesi yapılır.

Wienerwald restauranlarının herşey dahil kurulum maliyeti ortalama 250.000-300.000 TL + kdv’dir. Toplam yatırım değeri kiralanan dükkanın metrekare alanı,cephesi,kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir. İdeal metrekare değerleri :

» MINI için 40-65
» MIDI için 80-100
» MAXI için 120-150

arasıdır.

Wienerwald MINI ve MIDI :

• 130 – 210 m2 arasında (çok katlı ise giriş en az 100 m2)
• Tapu da işyeri olarak görülen
• Baca izni olan
• 6 dakikalık bir çap içinde 15.000 konut bulunan
• En az 4.5 mt cephe
• Ana cadde üstünden trafik yönünde görülebilecek şekilde içeride ara sokakta
• Önünde paket servis motorsikletlerinin durabileceği
• Mümkün ise arkadan veya yandan giriş çıkış imkanı (motor servisleri için)

Wienerwald MAXI :

• AVM ler içinde
• Minimum 60 m2 mutfak
• Arka taraftan paket servise çıkış uygunluğu

Wienerwald iletişim

Telefon: +90 (0216) 301 20 21
Fax: +90 (0216) 301 20 24
E-Mail : info@wienerwald.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*