Anasayfa / Genel / Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu ve Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu ve Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları

Yapıkredi Bankası İş Başvurusu ve Yapıkredi Bankası İnsan Kaynakları:

Özgürlük
Yapı Kredi’li, düşüncelerini uygun ve yapıcı yöntemlerle her ortamda, açıklıkla ve rahatlıkla ifade eder. Yapı Kredi’li, Banka’nın değerleri çerçevesinde hareket eder, kurumu geleceğe taşıyacak faaliyetlere katılır.

Adil Olma
Yapı Kredi’li, çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve Banka’nın menfaat sahiplerine, kişisel çıkarlarını gözetmeksizin, fırsat eşitliğini esas alarak, istikrarlı ve tutarlı davranır; her durumu objektif bir biçimde değerlendirerek karar verir. Yapı Kredi’li, kurumsal ve toplumsal sorumluluklarını ve müşteri memnuniyetine yönelik yükümlülüklerini yerine getirirken değerlerine ve taahhütlerine uygun davranır.

Açıklık
Yapı Kredi’li, kendi alanıyla ilgili kurumsal bilgileri iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleriyle gizlilik ilkelerine uyarak, anlaşılır bir biçimde ve zamanında paylaşır; bu bilgileri ulaşılabilir kılar. Yapı Kredi’li, düşüncelerini de aynı açıklıkla ortaya koyar.

Güven
Yapı Kredi’li, bankacılık bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla iş arkadaşları, müşterileri ve diğer menfaat sahipleri arasında güven yaratır. Yapı Kredi’li, yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenir. Banka’nın kurumsal değerlerine uygun olarak Yapı Kredi’li, verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Tutamayacağı sözü vermez. Sorunları ve hataları sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder.

Saygı Duyma
Yapı Kredi’li, iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı biçimde dikkate alınacağını bilir.

Yapıkredi Bankası İş Başvurusu İçin;

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. Yapı Kredi Bankasında da personel olarak çalışmak istiyorum. Maaşlar ve personele verilen destekler hakkında bilgi edinmek istiyorum. Ayrıca Yapı Kredi iş başvurusunda dikkat etmem gereken maddeler nelerdir bunları belirtirseniz sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*