Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / Yeşil Kundura, Harley Davidson ve Cat Bayiliği

Yeşil Kundura, Harley Davidson ve Cat Bayiliği

Yeşil Kundura Bayilik

Yeşil Kundura Bayilik Şartları

Yeşil, Türkiye’de ayakgiyim alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en geniş bayi ağına sahip olan firmalardan biridir. 15 yıldır aktif olan bayi ağı ile 51 şehirde 130’un üstünde iş ortağı ile birlikte çalışılmaktadır.

Yeşil Kundura Markalar

Yeşil  Ayakkabı Bayilik: Günümüz kadını için sandalet, günlük ayakkabı, babet, bot, çizme, klasik tarz ve iş yaşamına uygun olarak hazırladığı ayakkabı koleksiyonunda yüzlerce model seçeneği sunmaktadır. Özellikle son dönemde trendleri yakalayan tasarımları ve cazip fiyatları ile modayı takip eden bayanların favori markalarından olmuştur.

60 yıldır şıklık ve rahatlığı benimseyen erkeklerin de vazgeçemediği Yeşil markası kaliteli ve güvenilir ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen ayakkabı markası olarak öne çıkmaktadır.

Harley Davidson Ayakkabı Bayilik: Wiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi.

Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Distribitörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil tarafından yapılan Harley Davidson markalı botlar bugün Harley Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

Cat Ayakkabı Bayilik: Cat Footwear, biri iş makinaları, diğeri ise ayakkabı üretiminde lider ve köklü iki firma olan Caterpillar Inc ve Wolverine World Wide’nin bir araya gelmesiyle oluşan dev bir markadır.

1904 yılında Benjamin Holt ve Daniel Best adlı iki girişimci tarafından kurulan Caterpillar Inc. bugün 30 milyar USD’ın üzerinde yıllık cirosu ile, iş makinaları üretiminde en büyük firma haline gelmiştir. Dünyanın en tanınan markaları arasında yer alan Caterpillar ismi, ayakkabıdan kıyafete, gözlükten güvenlik ekipmanlarına kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

1883 yılında kurulan Wolverine World Wide Inc, ise 1994 yılında Cat ayakgiyim grubunun lisansını bünyesine katmıştır. Başlangıcından beri devamlı bir büyüme grafiği çizen işbirliği bugün, 140 ülkede 6 milyon çift ayakkabı hacmine ulaşmıştır. Temel iş güvenliği ayakkabılarıyla hayata geçen koleksiyon bugün hem endüstriyel hem de moda odaklı günlük yaşam ürünlerini de içinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir.

Yeşil Kundura Ayakkabı Bayilik: Tasarımları ile merak uyandıran ve modanın vazgeçilmez markaları arasında yerini alan Yeşil Kundura, her yeni koleksiyonunda günün trendlerinden yola çıkarak şıklığınızı tamamlıyor. Elbise, pantolon ve eteklerinizle kullanabileceğiniz zarif topuklu ayakkabılardan, birbirinden farklı renk ve modelde babet seçeneklerine; günlük hayatınızın her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz sandalet modellerinden, yürüyüşte kullanılacak spor ayakkabılara kadar pek çok seçeneğe Yeşil Kundura kalite ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Yeşil Kundura Bayilik başvuruları toptan satış departmanı tarafından aşağıdaki kriterler doğrultusunda büyük bir titizlikle değerlendirilir.

Başvuru yapılan şehirdeki mevcut bayi sayısı ve şehrin kapasitesi
Mağazanın yeri
Mağazanın mevcut ve potansiyel satış performansı
Müşteri profili
Mağazada satılan diğer markalar
Mağaza sahibinin ticari sicili

Bayilik başvuruları için irtibat bilgileri

İletişim : İlker Eradaş
Tel :(+90 212 414 06 86)
Fax :(+90 212 483 52 76)
ilker.eradas@yesil.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*