Anasayfa / BAYİLİKLER / Zebra Perde Bayilik Veriyor

Zebra Perde Bayilik Veriyor

Zebra Perde Bayilik

Zebra Perde Toptan Bayilikleri Verilecektir. Semih Kaya Zebra Perde Markası Dünya Genelinde bir çok referansı ile göz dolduran dünya markasıdır. Referanslarımız arasında Hilton, Kanal D, Turkcell A.Ş., Doğan Gazetecilik, Koray İnşaat, Polat İnşaat, Ntv Televizyonu gibi bir çok marka vardır. Zebra Perde Bayiliği Ve Stor, Jaluzi, Dikey Perde, Uzaktan Kumanda Somfy Motorlu Sistemleri bayilikleride bünyemizdedir.

Zebra Perde Bayiliği için bize ulaşabileceğiniz Telefon numarası Semih Kaya 0-533-268-86-82 dir. Bayilikler İllerin nüfus oranına göre verilmektedir. Örnek olarak Malatya Nadir Mefruşat, Antalya Ersoylu Perde gibi.
Zebra Perde Hakkında

Doğal ışık kaynağımız olan güneşi zebra stor perde sistemimizle iç dekorasyonda kullanmak harika bir fikirdir. Zebra stor perdeler bu iş için çok ideal ve mükemmel bir üründür. İsterseniz mekanlarınız da kullandığınız zebra stor perdeleri motorlu uzaktan kumandalı ve butonlu da yapmak mümkündür. Zebra stor perdelerin yan kenarlarına Fonlar ekleyerek mekanda yeni ve fantastik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Fonlar mekana zarif bir stil kazandıracaktır. Zebra stor perdelerimiz pencerelerde enerji verimliliği ve üstün ışık kontrolü sağlayan harika bir üründür.

Mekanlarda güneş enerjisi kullanımı artırılmalıdır.
Odalarınıza daha fazla ışık alın.
Abartı, kalabalık tasarımlı perdelerden kaçının
Renk seçimi perdede çok önemlidir. Sıkıcı renklerden uzak durun.
Kullanım kolaylığı sağlayan estetik kaygıları ortadan kaldıran ve ihtiyacınıza gerçek anlamda çözüm sağlayan ürünleri tercih edin.
Zebra stor perdeler double stor perdeler işte tam bu amaca yönelik perdelerdir.

Zebra Perdeler sık dokunmuş kumaşlarla ve tül kumaşların şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesinden meydana gelmiştir. Bu perde kumaşın stor perde gibi yukarı aşağı hareketiyle çalışan bir perde sistemidir.

Zebra perdeler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Bu perdeler Tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği engellenir ve karanlık olmasını sağlanır.

ZEBRA PERDE Teknik Özellikleri : Zebra kumaşlar %100 polyesterden oluşmakla beraber kalınlığı 0,35 mm’dir. Ağırlığı ise 106 g/m2‘dir.

ZEBRA PERDE ÜRETİMİ : Yaşadığımız mekanlar da ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilmek ve mekanlardaki estetiğe uygun perdeler seçmek gerekir. Perde; modern iç mimaride sadece estetik kaygıya yönelik yapılamaz. Perde; bizi soğuktan, sıcaktan, güneşin yaydığı ultraviyole ışınlardan koruduğu gibi ses yalıtımı ve akustik problemleri de ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda bizim güneş enerjisinden maksimum fayda sağlayabileceğimiz bir tasarımda olmalıdır.

Bu bize enerji tasarrufu yapmamızı sağlar.Mekanlarda güneş enerjisi kullanımı artırılmalıdır.
Zebra perdeler çift perdeler işte tam bu amaca yönelik perdelerdir.

Tek bir mekanizma ile zebra perde sistemimiz double perde sistemimiz hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabilir. Gün ışığına iç mekanda hükmedebilirsiniz.
Zebra stor perdelerimiz double stor perdelerimiz iç mekanların ihtiyacı olan estetik kaygıları da bir çizgide karşılamaktadır. Zebra stor perdelerimiz tek mekanizma ile tül ve güneşlik olarak kullanıldığı için ekonomik bir üründür.

Unutmayın iç mekan dekorasyonunda küçük değişikliklerle çok büyük farklar yaratabilirsiniz.

Zebra Perde Bayiliği için bize ulaşabileceğiniz

Telefon numarası Semih Kaya 0-533-268-86-82 dir.

Web sitemiz www.zebraperdesk.com

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. bayilik almak istiyorum fakat bu iş ile ilgili her hangi bir bilgim yok bizim bölgede olmadığından dolayı çalışacağını umut ediyorum. bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler..

  2. iş kurmak isityorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*