Anasayfa / BAYİLİKLER / Zurich Sigorta Acentelik ve Bayilik Başvurusu

Zurich Sigorta Acentelik ve Bayilik Başvurusu

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Grubu (Zurich), Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya-Pasifik, Orta Doğu bölgelerinde ve diğer pazarlarda bulunan şube ve ofislerden oluşan küresel bir ağa ve geniş bir ürün portföyüne sahip, lider sigorta sağlayıcısıdır. Şirket, bireylere, küçük iş yerlerine, orta ve büyük ölçekli işletmelere ve çok uluslu şirketlere yönelik, hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır. Zurich, yaklaşık 60.000 çalışanı ile 170’ten fazla ülkede hizmet vermektedir. Önceleri Zurich Finansal Hizmetler Grubu olarak bilinen grup 1872’de kurulmuştur. Grubun genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunmaktadır.. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te tezgah üstü piyasada işlem gören 1. düzey American Depositary Receipt programına dahildir.

Zurich Sigorta Acentelik ve Bayilik Başvurusu Kriterleri
Zurich Sigorta’lı olmak, belirli bir çizgi de uzun soluklu yürüyebilmek demektir.
İş ortaklarımız olacak acentelerimizin de bizim kurumsal kimliğimiz ve etik değerlerimizle örtüşen, bu çizgide yürüyebilecek kurumlar olması bizim için önemlidir.
Belirli bir portföy büyüklüğüne sahip ve bu portföyü kendi içinde dengeli acentelerimizle uzun süreli iş ortaklıkları kurmaya hazırız.
Acentelik başvurusunda bulunmak için Acentelik Başvuru Formumuzu kullanabilirsiniz.
http://www.zurichsigorta.com.tr/acente_basvuruform.aspx

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK
Sicil No:372142
Zurich Sigorta Anonim Şirketi
Meclis-i Mebusan Caddesi, ÇBS Han 47/6
PK:34427 Fındıklı / İSTANBUL
info@zurichsigorta.com.tr
+90-212 393 16 00
+90-212 292 87 61

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*